Wybrany wątek opinii

Dobrze, że teraz są reakcje na znęcanie się nad zwierzętami. Dobrze by było też jak wzięliby się prokuratorzy za agresywnych policjantów. Proszę obejrzeć program Polsatu " Interwencja", który był dzisiaj emitowany jak starszego gościa bez jakiegokolwiek przyczyny martretowali. Czasami mam wrażenie, że wracamy do metod Zomoskich i ubeckich. W elbląskiej jednostce też tacy są !!!!
(2019.07.04)
A jakże.
(2019.07.04)
Powrót do komentarzy