Wybrany wątek opinii

Witam biegam czesto obok domu przy ul bukowej 4 albo 5 tam piesek jest na pasku czy czyms podobnym zaledwie 2 metrowym prosze tam sie zainteresowac .
Kaskaa (2019.07.04)
@Kaskaa - Zgłoś na Policję, po co wyżalasz się na forum, brak ci odwagi, potrzebujesz wsparcia?
(2019.07.04)
Powrót do komentarzy