UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
DO rowerzystacyklista - widziałeś i nie zgłosiłeś telefonicznie? Myslisz, ze napisanie na forum ratuje Twoja dusze? Masz natychmiast to zglosic!
DO rowerzystacyklista - widziałeś i nie zgłosiłeś telefonicznie? Myslisz, ze napisanie na forum ratuje Twoja dusze? Masz natychmiast to zglosic!