UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@rowerzystacyklista - a Ty jestes przygłupi ? pojechales rowerkiem dalej zamiast zadzwonić i to zglosic i wogole się zainteresować? GRATULUJE!


Anuluj