UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@rowerzystacyklista - a Ty jestes przygłupi ? pojechales rowerkiem dalej zamiast zadzwonić i to zglosic i wogole się zainteresować? GRATULUJE!
@rowerzystacyklista - a Ty jestes przygłupi ? pojechales rowerkiem dalej zamiast zadzwonić i to zglosic i wogole się zainteresować? GRATULUJE!