A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prędzej prywaciarz dorobi się na Tobie a Ty dorobisz się garba.
Złom to jesteś ty i masz pustkę w Głowie
@Gisc123 - S22 jest drogą jednojezdniową (z rezerwą na drugą jezdnię) z racji, stosunkowo, niewielkiego ruchu. Nie ma sensu budować drugiej jezdni, bo droga, póki co, nie jest zbyt popularna. Odcinek Elbląg-Malbork posiada "tylko" status drogi krajowej głównej ruchu przyspieszonego (GP) i to o dopuszczalnym nacisku do 10 ton na oś. GDDKiA nie przewiduje podniesienia jej standardu do drogi ekspresowej w najbliższych latach (jedynie "wyprostowanie" zakrętów). Oczywiście na większe inwestycje brakuje pieniędzy i wątpie, aby się znalazły. Jedyny sposób, aby zachować bezpieczeństwo to dostosować prędkość do warunków panujących na drodze i obowiązujących przepisów.
@Jan2 - Co ty wypisujesz? On właśnie po pracy jechał zatankować.
Jechał do deklu przeczytaj i dopiero pisz
@WojtekzOkrzei - Dokladnie. Nie ma tam takiego ruchu zeby była potrzebna 2 jezdzniowka. Juz wiekszy ruch jest miedzy E-g a Malborkiem. Tam by sie przydała 2 jezdzniowka, ale podejrzewam ze ze wzgledu na koszty nie predko powstanie.
Widocznie znajoma zbyt tępa na stanowisko urzędnicze.
Jak ktoÅ› z okolicy tej drogi zostanie np. premierem.
Albo ta znajoma zbyt stara.
Drzew nie ma i też wypadek?? Przecież to drzewa są wszystkiemu winne.