UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@WojtekzOkrzei - Dokladnie. Nie ma tam takiego ruchu zeby była potrzebna 2 jezdzniowka. Juz wiekszy ruch jest miedzy E-g a Malborkiem. Tam by sie przydała 2 jezdzniowka, ale podejrzewam ze ze wzgledu na koszty nie predko powstanie.
hvK