Wybrany wątek opinii

Przepraszał, a to dobre. Puste słowa nic nie kosztują. Połechtał Cię po uchu, ale dalej nic z tego nie masz. A gdzie zadośćuczynienie?
(2019.06.27)
No właśnie Niemcy coś już zapłacili to teraz czas na Rosję. Niech oni też zapłacą i oddadzą nam zrabowane dzieła sztuki, bo u Niemców jak coś znajadą to zwracają.
Zen (2019.06.27)
Powrót do komentarzy