UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak swiat,swiatem Rusek,Polakowi nie byl I nie bedzie bratem.Im bardziej mowi o pokoju tym bardziej sie zbroi.To mowila moja matka rocznik 1916 I ktora urodzlla sie w Wilnie,ktora zaznala jaki to miod nasi sasiedzi ze wschodu.Czy my musimy co jakis czas obrywac od nich po tylku ,by to zrozumiec??? Pozdro naiwniacy Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj