UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie Niemcy coś już zapłacili to teraz czas na Rosję. Niech oni też zapłacą i oddadzą nam zrabowane dzieła sztuki, bo u Niemców jak coś znajadą to zwracają.

Zen

Anuluj