UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie Niemcy coś już zapłacili to teraz czas na Rosję. Niech oni też zapłacą i oddadzą nam zrabowane dzieła sztuki, bo u Niemców jak coś znajadą to zwracają.
Zen
No właśnie Niemcy coś już zapłacili to teraz czas na Rosję. Niech oni też zapłacą i oddadzą nam zrabowane dzieła sztuki, bo u Niemców jak coś znajadą to zwracają.
Zen