UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jpp - Może dlatego są tak czasami agresywni w stosunku do obywateli, tych normalnych i uczciwych, bo bandziorów to się boją.
@Jpp - Może dlatego są tak czasami agresywni w stosunku do obywateli, tych normalnych i uczciwych, bo bandziorów to się boją.