A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pisowska żółć się rozlewa na Portelu. .. .. dostali 500+?
obrońcy demokracji ahahahah, tylko wówczas jak im się za du. .. .. biorą, karnowski jak tam z mieszkanie sprawa załatwiona, protas sprawa term z podgrzewaną wodą zakończona, demokraci i obrońcy prawa, i jeszcze bodnar powinien być w tym towarzystwie obrońca bandytów i morderców.
@slawekel1 - A ty to kto? Pisowski najemnik za 500+ z premią?
Wciąż te same twarze tyle że tłumy coraz mniejsze.
Zdmuchnie was wiatr historii.
@troll2018 - Zmień psychiatrę, albo niech zmieni terapię
Samorządność trzeba oddzielić od samowoli. Bo to co wyprawia prezydent Gdańska, to jest jawna samowola jaśnie nam panującej. Samowola Panów I Rzeczpospolitej przyniosła tragiczne skutki dla całej Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Czy chcemy powtórki. A wielu widzę, że na tym zależy.
dzień spokoju jednak sa zgol wloski
W obronie samorzadności ? chyba chodzi wam o obronę samowoli ćwoki, sprzedawczyki !!! tfuuu !!!
@troll2018 - a ty co jesteś tym co koń (giertych) pod brzuchem nosi, chyba jesteś KODomotą
Widać oprucz paru waszych lizusów nikt was nie słucha i nikt was tu nie chce,weźcie się lepiej spotykajcie w swoich prywatnych domach i nie blokujcie stron z tymi swoimi bzdurami........Nikogo To Nie Interesuje.