55
21.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pisowska żółć się rozlewa na Portelu. .. .. dostali 500+?
troll2018 (2019.06.21)

info

2  
  21
obrońcy demokracji ahahahah, tylko wówczas jak im się za du. .. .. biorą, karnowski jak tam z mieszkanie sprawa załatwiona, protas sprawa term z podgrzewaną wodą zakończona, demokraci i obrońcy prawa, i jeszcze bodnar powinien być w tym towarzystwie obrońca bandytów i morderców.
slawekel1 (2019.06.21)
@slawekel1 - A ty to kto? Pisowski najemnik za 500+ z premią?
troll2018 (2019.06.21)
Wciąż te same twarze tyle że tłumy coraz mniejsze. Zdmuchnie was wiatr historii.
(2019.06.21)

info

16  
  1
@troll2018 - Zmień psychiatrę, albo niech zmieni terapię
(2019.06.21)
Samorządność trzeba oddzielić od samowoli. Bo to co wyprawia prezydent Gdańska, to jest jawna samowola jaśnie nam panującej. Samowola Panów I Rzeczpospolitej przyniosła tragiczne skutki dla całej Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Czy chcemy powtórki. A wielu widzę, że na tym zależy.
(2019.06.21)

info

12  
  2
dzień spokoju jednak sa zgol wloski
(2019.06.21)

info

0  
  0
W obronie samorzadności ? chyba chodzi wam o obronę samowoli ćwoki, sprzedawczyki !!! tfuuu !!!
Nigdywstecz (2019.06.21)

info

13  
  1
@troll2018 - a ty co jesteś tym co koń (giertych) pod brzuchem nosi, chyba jesteś KODomotą
slawekel1 (2019.06.21)
Widać oprucz paru waszych lizusów nikt was nie słucha i nikt was tu nie chce,weźcie się lepiej spotykajcie w swoich prywatnych domach i nie blokujcie stron z tymi swoimi bzdurami........Nikogo To Nie Interesuje.
Robespierre (2019.06.21)

info

12  
  1