UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Samorządność trzeba oddzielić od samowoli. Bo to co wyprawia prezydent Gdańska, to jest jawna samowola jaśnie nam panującej. Samowola Panów I Rzeczpospolitej przyniosła tragiczne skutki dla całej Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Czy chcemy powtórki. A wielu widzę, że na tym zależy.