A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeszcz ich nie POzamykali w więzieniu. Czekam cierpliwie.
PO poparlo PSL dla kasy i stołków bo nie mialo ani kandydata ani pomyslu! Dziś efekt tragiczny patrząc na miasto! Karnowski odbiega poziomem i inteligencją od wladz wschodniego Olsztyna którego styl wladzy jest tu lansowany! Dzięki PO jestesmy slugami Olsztyna!
Rozbawileś mnie do łez, dobre było!!
W demokracji zawsze znajdą się murzyni którzy chcą uczyć eskimosów życia.
Obrzydliwy typ. Tak samo jak ten Wcisła. Wszystko zrobią dla koryta.
A nic nie było na temat części rowerowych np. pedałów?
A nic nie było na temat części rowerowych np. p, ed. ałó, w?
w spolecznościach opanowanych przez postkomunistyczne watahy demokracja lokalna jest karykaturą, instytucje demokratyczne są farsą, zawłaszczona przestrzeń obywatelska jest nie do odzyskania, prawie 30 lat takich działań doprowadziło do katastrofy intelektualnej tych społeczności, to już za PRL był większy przepływ myśli i ludzi niż np takim zabetonowanym dosłownie od 1989 roku Elblagu
Martwię się i nie wiem co mam myśleć, tow.Kotlinski jeszcze nie zabrał głosu w tej kwestii
Niech piekło was pochłonie diabelskie pomioty.