UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W obronie samorzadności ? chyba chodzi wam o obronę samowoli ćwoki, sprzedawczyki !!! tfuuu !!!
Nigdywstecz
W obronie samorzadności ? chyba chodzi wam o obronę samowoli ćwoki, sprzedawczyki !!! tfuuu !!!
Nigdywstecz