Wybrany wątek opinii

obrońcy demokracji ahahahah, tylko wówczas jak im się za du. .. .. biorą, karnowski jak tam z mieszkanie sprawa załatwiona, protas sprawa term z podgrzewaną wodą zakończona, demokraci i obrońcy prawa, i jeszcze bodnar powinien być w tym towarzystwie obrońca bandytów i morderców.
slawekel1 (2019.06.21)
@slawekel1 - A ty to kto? Pisowski najemnik za 500+ z premią?
troll2018 (2019.06.21)
@troll2018 - Zmień psychiatrę, albo niech zmieni terapię
(2019.06.21)
@troll2018 - a ty co jesteś tym co koń (giertych) pod brzuchem nosi, chyba jesteś KODomotą
slawekel1 (2019.06.21)
Powrót do komentarzy