UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
obrońcy demokracji ahahahah, tylko wówczas jak im się za du. .. .. biorą, karnowski jak tam z mieszkanie sprawa załatwiona, protas sprawa term z podgrzewaną wodą zakończona, demokraci i obrońcy prawa, i jeszcze bodnar powinien być w tym towarzystwie obrońca bandytów i morderców.
slawekel1