UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba było wyjechać wcześniej skoro wolny dzień i cieszyć się słońcem na plaży a nie teraz narzekać na zator
Russell Westbrook
Trzeba było wyjechać wcześniej skoro wolny dzień i cieszyć się słońcem na plaży a nie teraz narzekać na zator
Russell Westbrook