UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Jack76453 nie przesadzaj. Chłop zaszalał i zrobił sobie kuku. Sam się ukarał. Jednak to nie powód by życzyć mu śmierci. Trochę wiara postała w korku i może ktoś się spóźnił na plażę. A policja powinna szybciej prowadzić czynności i zapewnić przejazd. Taka prawda.

Jamess