UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A nie mogli policjanci pokierować ruchu objazdem przez miasto? Przecież w tych puszkach na 4kółkach można się ugotować. A pan władza to chyba ma darmowe rozmowy bo więcej gada jak robi. Jakieś konsultacje czy co?

Phihihi