UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale trzy bardzo głośne "szlifierki" mniej przynajmniej na jakiś czas na drogach. Najważniejsze, że nikt nie zginął !!!!
Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale trzy bardzo głośne "szlifierki" mniej przynajmniej na jakiś czas na drogach. Najważniejsze, że nikt nie zginął !!!!