UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale trzy bardzo głośne "szlifierki" mniej przynajmniej na jakiś czas na drogach. Najważniejsze, że nikt nie zginął !!!!


Anuluj