A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A tydzień temu na dębicy górnej i dolnej
Kara powinna by zapłacenie za 10 wiat dla każdego. Może cepy się nauczą
Do władz miasta.
Dopilnujcie, żeby odnowili na własny koszt te przystanki.
Do redakcji.
Pociągnijcie dalej temat i dajcie info, czy faktycznie zostali ukarani.
Bardzo proszę
Jaka i czy bedzie kara.
to wazne dla potencjalnych nasladowców
Jedynie publiczne wykonanie chłosty może temu zapobiec, a przynajmniej drastycznie zmniejszyć.
Najlepszą karą dla wandali, będzie praca na rzecz miasta. Odpracować wartość przystanku i podać nazwiska do publicznej wiadomości. - Staszek
Po co jest Wiata Przystankowa i ten cały ZKM???
I niech teraz zapłacą za te szkody !
@mieszkanka - Nie kilkanaście godzin prac społecznych, tylko kilkaset, z 500 albo 1000,niech cały rok walą po 12 godzin z wolna tylko niedzielą to ich dopiero czegoś nauczy !
Alkohol, alkohol, alkohol, idiotyzm, brak mózgu oraz ogólne zdziczenie i to bez wzgledu na wiek, to koktajl zniszczenia napędzający ludzkie silniki. To zjawisko jest tak powszechne i szkodliwe, że już czas najwyższy, aby właśnie za te czyny stosować wysokie kary, dodatkowo obciążone sprawcę kosztami napraw.