53
20.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A tydzień temu na dębicy górnej i dolnej
........ (2019.06.20)

info

5  
  0
Kara powinna by zapłacenie za 10 wiat dla każdego. Może cepy się nauczą
(2019.06.20)

info

7  
  0
Do władz miasta. Dopilnujcie, żeby odnowili na własny koszt te przystanki. Do redakcji. Pociągnijcie dalej temat i dajcie info, czy faktycznie zostali ukarani. Bardzo proszę
mieszkanka (2019.06.20)

info

17  
  0
Jaka i czy bedzie kara. to wazne dla potencjalnych nasladowców
(2019.06.20)

info

10  
  0
Jedynie publiczne wykonanie chłosty może temu zapobiec, a przynajmniej drastycznie zmniejszyć.
(2019.06.20)

info

5  
  0
Najlepszą karą dla wandali, będzie praca na rzecz miasta. Odpracować wartość przystanku i podać nazwiska do publicznej wiadomości. - Staszek
(2019.06.20)

info

5  
  0
Po co jest Wiata Przystankowa i ten cały ZKM???
(2019.06.20)

info

1  
  5
I niech teraz zapłacą za te szkody !
reAListkA (2019.06.20)
@mieszkanka - Nie kilkanaście godzin prac społecznych, tylko kilkaset, z 500 albo 1000,niech cały rok walą po 12 godzin z wolna tylko niedzielą to ich dopiero czegoś nauczy !
reAListkA (2019.06.20)
Alkohol, alkohol, alkohol, idiotyzm, brak mózgu oraz ogólne zdziczenie i to bez wzgledu na wiek, to koktajl zniszczenia napędzający ludzkie silniki. To zjawisko jest tak powszechne i szkodliwe, że już czas najwyższy, aby właśnie za te czyny stosować wysokie kary, dodatkowo obciążone sprawcę kosztami napraw.
Bandytomstop (2019.06.20)

info

3  
  0