UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro za zabójstwo w Elblagu dostaje się dwa lata to czemu by sobie nie rozwalić przystanku. Co mi grozi?
Wandalilator
Skoro za zabójstwo w Elblagu dostaje się dwa lata to czemu by sobie nie rozwalić przystanku. Co mi grozi?
Wandalilator