UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkanka proponuje karę zapłaty co do grosza i kilkanaście godzin prac społecznych. Bardzo łagodnie i ulgowo. Mam nadzieję, że nie jest sędzią i nie orzeka kar. Ja proponuję karę wielokrotności wartości naprawy i chociaż setkę godzin prac społecznych w kamizelce z napisem Jestem wandalem. Trzeba karać surowo, a kara ma być dotkliwa i uciążliwa, tak by łzy płynęły.
ja wiem