UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieszkanka proponuje karę zapłaty co do grosza i kilkanaście godzin prac społecznych. Bardzo łagodnie i ulgowo. Mam nadzieję, że nie jest sędzią i nie orzeka kar. Ja proponuję karę wielokrotności wartości naprawy i chociaż setkę godzin prac społecznych w kamizelce z napisem Jestem wandalem. Trzeba karać surowo, a kara ma być dotkliwa i uciążliwa, tak by łzy płynęły.

ja wiem