UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do władz miasta. Dopilnujcie, żeby odnowili na własny koszt te przystanki. Do redakcji. Pociągnijcie dalej temat i dajcie info, czy faktycznie zostali ukarani. Bardzo proszę
mieszkanka
Do władz miasta. Dopilnujcie, żeby odnowili na własny koszt te przystanki. Do redakcji. Pociągnijcie dalej temat i dajcie info, czy faktycznie zostali ukarani. Bardzo proszę
mieszkanka