UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do władz miasta. Dopilnujcie, żeby odnowili na własny koszt te przystanki. Do redakcji. Pociągnijcie dalej temat i dajcie info, czy faktycznie zostali ukarani. Bardzo proszę

mieszkanka

Anuluj