UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepszą karą dla wandali, będzie praca na rzecz miasta. Odpracować wartość przystanku i podać nazwiska do publicznej wiadomości. - Staszek
Najlepszą karą dla wandali, będzie praca na rzecz miasta. Odpracować wartość przystanku i podać nazwiska do publicznej wiadomości. - Staszek