53
20.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie ma usprawiedliwienia dla takich czynów. Sprawcy powinni zapłacić co do grosza za naprawę oraz otrzymać karę w postaci kilkunastu godzin prac społecznych. I to powinno zostać wyegzekwowane natychmiast. Dlaczego my wszyscy mieszkańcy mamy za to płacić?
mieszkanka (2019.06.20)
Przystanek nie odda A teraz wytrzeźwień nadszedł czas ha ha ha ha ha Oj wakacje pod blokiem bo mama już nie da ha ha ha ha
Z i e l a r z (2019.06.20)

info

6  
  3
Hołota i tyle w temacie
Gość36 (2019.06.20)

info

20  
  0
Co na to rodzice? -powinien być wywiad
(2019.06.20)

info

10  
  0
Na Fromborskiej Krasny las tez jacyś niepełnosprawni zniszczyli ławki i przystanki powinni za to w kamieniołomach pracować bez wynagrodzenia
Gen (2019.06.20)
Łapy obciąć i postawić na Placu Słowiańskim niech się wykrwawią.
07zgłośsię (2019.06.20)

info

9  
  0
Zatrzymani to już dorośli (prawnie) więc ja rozumiem, że pokryją koszty naprawy i w ramach ukarania z pół roku pracy społecznej np. przy czyszczeniu przystanków i ulic. Taki dałbym wyrok jako sędzia.
Kkkkk1 (2019.06.20)

info

21  
  0
@gr. - proponuje wstawic blache zamiast szkla skoro w tym miescie ryzyko strat jest wysokie a jak juz cos rozwala to szukaj wiatru w polu
(2019.06.20)
Ja jestem za karami cielesnymi i ostrymi karami finansowymi. Jakby dostali po 40 batów na widoku publicznym i karę 50 tys od przystanku to by im fujary zmiękły. A tak łazi takie bydle po Elblągu i niszczy co popadnie.
Szok (2019.06.20)

info

17  
  0
Jak wiesz ze to byli niepelnosprawni to podaj ich dane... Zenujacy komentarz piszac ze zwykli degenaeraci to osoby niepelnosprawne!...
Nie wiesz co oznacza NIEPELNOSP (2019.06.20)