A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie ma usprawiedliwienia dla takich czynów. Sprawcy powinni zapłacić co do grosza za naprawę oraz otrzymać karę w postaci kilkunastu godzin prac społecznych. I to powinno zostać wyegzekwowane natychmiast. Dlaczego my wszyscy mieszkańcy mamy za to płacić?
Przystanek nie odda A teraz wytrzeźwień nadszedł czas ha ha ha ha ha Oj wakacje pod blokiem bo mama już nie da ha ha ha ha
Hołota i tyle w temacie
Co na to rodzice? -powinien być wywiad
Na Fromborskiej Krasny las tez jacyś niepełnosprawni zniszczyli ławki i przystanki powinni za to w kamieniołomach pracować bez wynagrodzenia
Łapy obciąć i postawić na Placu Słowiańskim niech się wykrwawią.
Zatrzymani to już dorośli (prawnie) więc ja rozumiem, że pokryją koszty naprawy i w ramach ukarania z pół roku pracy społecznej np. przy czyszczeniu przystanków i ulic. Taki dałbym wyrok jako sędzia.
@gr. - proponuje wstawic blache zamiast szkla skoro w tym miescie ryzyko strat jest wysokie a jak juz cos rozwala to szukaj wiatru w polu
Ja jestem za karami cielesnymi i ostrymi karami finansowymi. Jakby dostali po 40 batów na widoku publicznym i karę 50 tys od przystanku to by im fujary zmiękły. A tak łazi takie bydle po Elblągu i niszczy co popadnie.
Jak wiesz ze to byli niepelnosprawni to podaj ich dane... Zenujacy komentarz piszac ze zwykli degenaeraci to osoby niepelnosprawne!...