UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja jestem za karami cielesnymi i ostrymi karami finansowymi. Jakby dostali po 40 batów na widoku publicznym i karę 50 tys od przystanku to by im fujary zmiękły. A tak łazi takie bydle po Elblągu i niszczy co popadnie.

Szok

Anuluj