UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Fromborskiej Krasny las tez jacyś niepełnosprawni zniszczyli ławki i przystanki powinni za to w kamieniołomach pracować bez wynagrodzenia

Gen

Anuluj