UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Fromborskiej Krasny las tez jacyś niepełnosprawni zniszczyli ławki i przystanki powinni za to w kamieniołomach pracować bez wynagrodzenia
Gen
Na Fromborskiej Krasny las tez jacyś niepełnosprawni zniszczyli ławki i przystanki powinni za to w kamieniołomach pracować bez wynagrodzenia
Gen