UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma usprawiedliwienia dla takich czynów. Sprawcy powinni zapłacić co do grosza za naprawę oraz otrzymać karę w postaci kilkunastu godzin prac społecznych. I to powinno zostać wyegzekwowane natychmiast. Dlaczego my wszyscy mieszkańcy mamy za to płacić?
mieszkanka