UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma usprawiedliwienia dla takich czynów. Sprawcy powinni zapłacić co do grosza za naprawę oraz otrzymać karę w postaci kilkunastu godzin prac społecznych. I to powinno zostać wyegzekwowane natychmiast. Dlaczego my wszyscy mieszkańcy mamy za to płacić?

mieszkanka