UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kogo obchodzą twoje wywody? Po to są komentarze, żeby je pisać, jak Cię nie obchodzą, to nie czytaj. Sam z resztą tutaj piszesz. Jest wolność i każdy może wyrażać swoje poglądy i opnie i wchodzić w polemiki z innymi i na ich podstawie wyciągać jakieś konkluzje lapidarnie mówiąc.

Zen