UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A kogo obchodzą twoje wywody? Po to są komentarze, żeby je pisać, jak Cię nie obchodzą, to nie czytaj. Sam z resztą tutaj piszesz. Jest wolność i każdy może wyrażać swoje poglądy i opnie i wchodzić w polemiki z innymi i na ich podstawie wyciągać jakieś konkluzje lapidarnie mówiąc.
Zen