UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kogo obchodzą twoje wywody? Po to są komentarze, żeby je pisać, jak Cię nie obchodzą, to nie czytaj. Sam z resztą tutaj piszesz. Jest wolność i każdy może wyrażać swoje poglądy i opnie i wchodzić w polemiki z innymi i na ich podstawie wyciągać jakieś konkluzje lapidarnie mówiąc.
Zen