UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie i Panowie WOT-y to nie jest regularne wojsko. pieniądze które zostały w nich wrzucone są potężne i normalne wojsko może sobie tylko o takich pieniądzach pomarzyć. WOT to wymysł obecnego Rządu i będą tera na pierwszym planie bo rządzący nie mogą się teraz przyznać że to bubel. Spytajcie każdego kto służy w wojsku do czego się ta formacja nadaje. Śmiech na sali. .. ..
wmwm