UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapomniałem o marcu niech bedzie po polsku jak w garcu to naprawde niejest śmieszne obudzmy się a wcale ten czerwiec nie musi być tak słodki i litosciwy jak był

Hicior 3

Anuluj