UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapomniałem o marcu niech bedzie po polsku jak w garcu to naprawde niejest śmieszne obudzmy się a wcale ten czerwiec nie musi być tak słodki i litosciwy jak był
Hicior 3
Zapomniałem o marcu niech bedzie po polsku jak w garcu to naprawde niejest śmieszne obudzmy się a wcale ten czerwiec nie musi być tak słodki i litosciwy jak był
Hicior 3