UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

We wrześniu programy i już dwa punkty mamy październik przetrwamy a listopad już odrabiamy w grudniu pospimy styczeń,luty cos naprawiamy i chyba trenera zmienimy kwiecień pogramy maj nadrabiamy i w czerwcu sie utrzymamy

Hicior 2