UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

We wrześniu programy i już dwa punkty mamy październik przetrwamy a listopad już odrabiamy w grudniu pospimy styczeń,luty cos naprawiamy i chyba trenera zmienimy kwiecień pogramy maj nadrabiamy i w czerwcu sie utrzymamy

Hicior 2

Anuluj