UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
We wrześniu programy i już dwa punkty mamy październik przetrwamy a listopad już odrabiamy w grudniu pospimy styczeń,luty cos naprawiamy i chyba trenera zmienimy kwiecień pogramy maj nadrabiamy i w czerwcu sie utrzymamy
Hicior 2