UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Zobaczcie kto naprawdę rządzi w klubie! Konończuk, Romanowski i "cebula" Kaczmarczyk (w-ce prezes ds. szkolenia 'o mój boże') Prezes to taka maskotka klubowa jako ksiądz ma wszędzie drzwi otwarte wszędzie wlezie :) dobry układzik itd. Ale niestety tak się nie utrzyma Olimpii w 2 lidze! Kibice zostali uśpieni przez amatorów którzy siedzą w zarządzie traktują klub jak swój prywatny. Jeżeli z trenerem się nie dogadają to jak Cebula ma papiery na pierwszego to będziemy mieli super trenera na lata ha ha ha marny kopacz z rezerw Olimpii z dawnych lat i tak wysoko dziś siedzi :( Mam wiele pytań ale czy to warto pisać? jak zero odpowiedzi. a w naszym mieście zero prawdziwych dziennikarzy dociekliwych itd tutaj to jedna banda miłych gości co jeden drugiemu w d.. wchodzi, masakra.
cfc