A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pozdrawiam wszyskich uczestników dzisiejszych procesji. W was widzę nadzieję.
Byłam dziś w pracy - taka objazdówka po terenie - jakkolwiek jestem wierząca to wkurza mnie to blokowanie ulic przez procesje. Stałam i czekałam aż gdzieś skręcą w 5 wioskach. Bo przecież nie chodzą bocznymi tylko główną drogą :/
A co wspólnego ma ateizm z komunizmem. Jestem ateistą a nie komunistą. Nie wierzę w żadnego Boga i w czym jestem gorszy od ciebie?
Ateizm państwowy zobacz haslo na wiki. Pewnie o to chodzi przedmowcy. O takie podejscie.
Zdjęcie nr 5 mówi wszystko, jak sępy wypatrzyły swoje ofiary na fontannie.
Ile klas w szkole ukończyłeś, że nie wiesz, co łączy komunizm i ateizm? Komunizm to ustrój wprowadzany przez ateistów i to ateiści w tym systemie wymordowali ponad 100 mln ludzi.
A to nie całe Pismo Święte zachęca do oddawania pokłonu i czci Bogu? A może Ty wskażesz fragmenty, w których Bóg zabrania ustanawiania dla Niego nowych świąt?
Piękne! Muszę to zapamiętać:)
Jprdl, stare komuchy czerwone dorwaly sie do klawiatury.
Obrzydluwy to ty jestes czlecze marny.