Wybrany wątek opinii

"Ewolucja", "Boga nie ma", "Nie potrzebuję religii i prawa, bo mam swój rozum", "Wierzący to zacofane ciemniaki", "Komunizm to najlepszy ustrój", "Komunizm to miłość i równość", "Albo nauka, albo Bóg" - znam te bajki ateistów. Wszystkie są kiepskie.
(2019.06.20)
A co wspólnego ma ateizm z komunizmem. Jestem ateistą a nie komunistą. Nie wierzę w żadnego Boga i w czym jestem gorszy od ciebie?
(2019.06.20)
Ateizm państwowy zobacz haslo na wiki. Pewnie o to chodzi przedmowcy. O takie podejscie.
(2019.06.20)
Właśnie co ma wspólnego Ateizm z komunizmem No co? Wam się już pojęcia mylą? Nie wierzę w Boga to znaczy ze jestem komunista? Wierzę w naukę a nie ślepą wiarę.
gość234 (2019.06.20)
@gość234 - no i broni ci ktos tego, co tam lepiej wkrwiac ludzi poki sie nie zarobi w nos wtedy sie skonczy argument slowa
(2019.06.21)
Powrót do komentarzy