UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłam dziś w pracy - taka objazdówka po terenie - jakkolwiek jestem wierząca to wkurza mnie to blokowanie ulic przez procesje. Stałam i czekałam aż gdzieś skręcą w 5 wioskach. Bo przecież nie chodzą bocznymi tylko główną drogą :/

jawerty

Anuluj