Wybrany wątek opinii
Byłam dziś w pracy - taka objazdówka po terenie - jakkolwiek jestem wierząca to wkurza mnie to blokowanie ulic przez procesje. Stałam i czekałam aż gdzieś skręcą w 5 wioskach. Bo przecież nie chodzą bocznymi tylko główną drogą :/
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
I co?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Niech każdy wierzy w to co chce, ale niech to robi w swoim domu, albo w kościele jak już musi. Nie trzeba się z tym obnosić na ulicy i przez to utrudniać innym życie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0