Wybrany wątek opinii
Jeśli to wszystko jest bajką, to jest wyjątkowo piękną bajką. I ja mimo tego, że znam wiele bajek tą wyjątkowo lubię i szanuję.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Piękne! Muszę to zapamiętać:)
Do moderacji
Odpowiedz
1
2