Wybrany wątek opinii

Jeśli to wszystko jest bajką, to jest wyjątkowo piękną bajką. I ja mimo tego, że znam wiele bajek tą wyjątkowo lubię i szanuję.
(2019.06.20)
Piękne! Muszę to zapamiętać:)
(2019.06.20)
Powrót do komentarzy