UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byłam dziś w pracy - taka objazdówka po terenie - jakkolwiek jestem wierząca to wkurza mnie to blokowanie ulic przez procesje. Stałam i czekałam aż gdzieś skręcą w 5 wioskach. Bo przecież nie chodzą bocznymi tylko główną drogą :/

jawerty