UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli to wszystko jest bajką, to jest wyjątkowo piękną bajką. I ja mimo tego, że znam wiele bajek tą wyjątkowo lubię i szanuję.
Jeśli to wszystko jest bajką, to jest wyjątkowo piękną bajką. I ja mimo tego, że znam wiele bajek tą wyjątkowo lubię i szanuję.