UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli to wszystko jest bajką, to jest wyjątkowo piękną bajką. I ja mimo tego, że znam wiele bajek tą wyjątkowo lubię i szanuję.


Anuluj