A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak mnie wk. .wia takie gadanie - " Wyprowadz się jak ci przeszkadza. " - Ja się wyprowadziłem w ciche miejsce (Tak myślałem) i teraz nie jest ciche, bo wieśniactwo nie daje spokoju, dlatego też szlak mnie trafia jak słyszę wyprowadź się jak ci przeszkadza. Tak można się wyprowadzać dziesiątki razy, bo w tym kraju nie ma Pana, co zrobiłby nieco porządek. Policję też mamy do niczego a ludzie coraz bardziej nie do opanowania.
Coraz " bezpieczniej " u nas !!!!!
@stoppierdolotom - Problem polega, że pierdoloty latają też za miastem od rano do wieczora.
Czy Policję nie obowiązują przepisy odnośnie niszczenia trawników? Trawnik nie jest miejscem wjeżdżania pojazdami jak ten radiowóz. Może komendant nieco poduczy tych funkcjonariuszy?
jedzie toyota na szrot
na ulicy będą blokować ruch , to gdzie mają stanąć ty przugłupie?
Bezpieczniej? - To może przytoczę cytat : "Małopolska. Kolizja trzech aut, za kierownicą pijany policjant" - Jak ma być bezpieczniej ja ci, co powinni pijanych kierowców eliminować, sami dają taki przykład.
@Bang - Ty przygłupie, karetka jakoś znalazła sobie miejsce nie niszcząc trawnika !!!!!
Typowa baba za kierownicą. Niektórym powinno się odebrać prawo jazdy za nieprzestrzeganie przepisów i chamstwo na drodze.
@Bang - Bardzo nieładnie, że kogoś nazywasz przygłupem, skoro zwraca uwagę na niszczenie naszego wspólnego mienia a trawnik takowym jest. Przypomnę, że takie trawniki jak i Policja opłacana jest z naszych wspólnych pieniędzy i niedobrze jest jak ci, co pilnują przestrzegania przepisów sami je łamią oraz niszczą jw. nasz wspólne mienie. Dobrze wiemy, że po opadach ziemia jest miękka a taki radiowóz jakby nie było waży dosyć sporo. Raczej powstrzymaj się od wyzwisk!