A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To niech przestanom chlac-" chleje pan ? - no nie powiedzialbym ze chleje, .. a ja widzi pan chleje... panie jak ja kocham te nafte --no i przez to chlanie ciagle som jakes wypadki , bo baby muszom za nich jzdzic
Skoro skuter był w ruchu , to tempo głowy !!! Pani musiałaby wjechac na skrzyżowanie na czerwonym świetle
Cytat z artykułu na tym portalu: - "Im więcej zieleni, tym więcej szczęścia" - Może to przekona panów policjantów.
Jak szanowni internauci wierzą artykułom...A może by tak poczekać na ustanowienie winy przez Policję... No chyba, że Portel nadając tytuł jest wladny do ustalenia sprawcy...
Tam nie ma miejsca na to aby pojazd zatrzymać za skrzyżowaniem ponieważ stałby na pasie ruchu poruszającego się skutera,dlatego to się nie trzyma kupy. Co gdyby samochód miał w tym momencie awarię, znaczy się że można w niego walić bo niema pierwszeństwa. To wszystko dlatego że na skuterach i nie tylko bo i samochodach,można jeździć na dowód osobisty ,nikt nie sprawdza czy dana osoba posiada jakie kolejek pojęcie na temat ruchu drogowego i czy wogule jego stan psychiczny pozwala na to żeby uczestniczył na drodze nie wprowadzając zagrożenia dla pozostałych uczestników tych zmotoryzowanych jak i pieszych . Pozdrawiam
Jak sprawa jest prosta jak drut, widziałem całe zajście i Kobieta ewidentnie wymusiła, mało tego nie spojrzała nawet na lewo tylko z Mamusią była zagadana... powinni do pudła jeszcze zamknąć bo młody się poturbował dość mocno i chodzić nie mógł... wstyd Pani z toyoty
Jak sprawa jest prosta jak drut, widziałem całe zajście i Kobieta ewidentnie wymusiła, mało tego nie spojrzała nawet na lewo tylko z Mamusią była zagadana... powinni do pudła jeszcze zamknąć bo młody się poturbował dość mocno i chodzić nie mógł... wstyd Pani z toyoty
Janusz ze wsi się odezwał co za stodole sr...ać chodzi
@Haha he - A ty gdzie to robisz? Napewno do miski. .. .. he, he, że.