39
09.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To niech przestanom chlac-" chleje pan ? - no nie powiedzialbym ze chleje, .. a ja widzi pan chleje... panie jak ja kocham te nafte --no i przez to chlanie ciagle som jakes wypadki , bo baby muszom za nich jzdzic
Przestanchlac (2019.06.10)
Skoro skuter był w ruchu , to tempo głowy !!! Pani musiałaby wjechac na skrzyżowanie na czerwonym świetle
Obserwując (2019.06.10)
Cytat z artykułu na tym portalu: - "Im więcej zieleni, tym więcej szczęścia" - Może to przekona panów policjantów.
(2019.06.10)

info

0  
  0
Jak szanowni internauci wierzą artykułom...A może by tak poczekać na ustanowienie winy przez Policję... No chyba, że Portel nadając tytuł jest wladny do ustalenia sprawcy...
A_W (2019.06.10)
Tam nie ma miejsca na to aby pojazd zatrzymać za skrzyżowaniem ponieważ stałby na pasie ruchu poruszającego się skutera,dlatego to się nie trzyma kupy. Co gdyby samochód miał w tym momencie awarię, znaczy się że można w niego walić bo niema pierwszeństwa. To wszystko dlatego że na skuterach i nie tylko bo i samochodach,można jeździć na dowód osobisty ,nikt nie sprawdza czy dana osoba posiada jakie kolejek pojęcie na temat ruchu drogowego i czy wogule jego stan psychiczny pozwala na to żeby uczestniczył na drodze nie wprowadzając zagrożenia dla pozostałych uczestników tych zmotoryzowanych jak i pieszych . Pozdrawiam
Obserwując (2019.06.10)
Jak sprawa jest prosta jak drut, widziałem całe zajście i Kobieta ewidentnie wymusiła, mało tego nie spojrzała nawet na lewo tylko z Mamusią była zagadana... powinni do pudła jeszcze zamknąć bo młody się poturbował dość mocno i chodzić nie mógł... wstyd Pani z toyoty
Świadek... (2019.06.10)
Jak sprawa jest prosta jak drut, widziałem całe zajście i Kobieta ewidentnie wymusiła, mało tego nie spojrzała nawet na lewo tylko z Mamusią była zagadana... powinni do pudła jeszcze zamknąć bo młody się poturbował dość mocno i chodzić nie mógł... wstyd Pani z toyoty
Świadek... (2019.06.10)

info

3  
  1
Janusz ze wsi się odezwał co za stodole sr...ać chodzi
Haha he (2019.06.10)
@Haha he - A ty gdzie to robisz? Napewno do miski. .. .. he, he, że.
(2019.06.10)