UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak mnie wk. .wia takie gadanie - " Wyprowadz się jak ci przeszkadza. " - Ja się wyprowadziłem w ciche miejsce (Tak myślałem) i teraz nie jest ciche, bo wieśniactwo nie daje spokoju, dlatego też szlak mnie trafia jak słyszę wyprowadź się jak ci przeszkadza. Tak można się wyprowadzać dziesiątki razy, bo w tym kraju nie ma Pana, co zrobiłby nieco porządek. Policję też mamy do niczego a ludzie coraz bardziej nie do opanowania.