UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Typowa baba za kierownicą. Niektórym powinno się odebrać prawo jazdy za nieprzestrzeganie przepisów i chamstwo na drodze.
Typowa baba za kierownicą. Niektórym powinno się odebrać prawo jazdy za nieprzestrzeganie przepisów i chamstwo na drodze.