UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bang - Bardzo nieładnie, że kogoś nazywasz przygłupem, skoro zwraca uwagę na niszczenie naszego wspólnego mienia a trawnik takowym jest. Przypomnę, że takie trawniki jak i Policja opłacana jest z naszych wspólnych pieniędzy i niedobrze jest jak ci, co pilnują przestrzegania przepisów sami je łamią oraz niszczą jw. nasz wspólne mienie. Dobrze wiemy, że po opadach ziemia jest miękka a taki radiowóz jakby nie było waży dosyć sporo. Raczej powstrzymaj się od wyzwisk!